Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
  • PL
  • (+48) 722 022 222
  • E-mail: info@mag-met.plinfo@mag-met.pl

Wieloletnia tradycja... Doświadczeni fachowcy!

31
lat na rynku

 
 
 
 
 
Nowość!

Zawiasy do Bram i Furtek|Zobacz &raquo;

 
Nowość!

Balustrady Aluminiowe|Zobacz &raquo;

 
Galeria

Galeria Realizacji|Zobacz &raquo;

 
Certyfikaty

Certyfikaty MAG-MET|Zobacz &raquo;

 
 
Certyfikat Rzetelności|Zobacz »
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [19-12-2018]: 31
Wizyt ogółem: 715799
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

Drzwi ze stali 2

 

Drzwi stalowe antywłamaniowe - Warszawa

Potrzebne są Ci wysokiej jakości drzwi stalowe, a mieszkasz w Warszawie? Dobrze trafiłeś! Wykonamy dla Ciebie ślusarkę budowlaną do Twojego mieszkania czy innego, dowolnego budynku – metodą tradycyjną i/lub systemem profili lekkich „Jansen” - światowego lidera w dziedzinie konstrukcji i profili stalowych. W naszej ofercie znajdziesz: drzwi antywłamaniowe, mieszkalne, do klatek schodowych, do magazynów i kotłowni, jedno- i dwuskrzydłowe, pełne i przeszklone, ogniotrwałe (przeciwpożarowe) oraz tapicerowane.

Drzwi do klatek schodowych wykonujemy z profili specjalnych – systemowych, łudząco podobnych do drzwi aluminiowych, ale przewyższających je trwałością i odpornością na uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziecie również modele tapicerowane. Do wyboru macie obszerny zestaw materiałów obiciowych w różnorodnej kolorystyce. Wzory i typy drzwi można obejrzeć w sekcji: drzwi ze stali. Drzwi do klatek schodowych przystosujemy do instalacji domofonowej. Profile lakierujemy tradycyjnie – farbami lakierowany lub proszkowymi, co zapewnia drzwiom wysoką estetykę oraz trwałość. Na nasze produkty udzielamy gwarancji od 12 do 48 miesięcy – w zależności od rodzaju i przeznaczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi stalowe antywłamaniowe w mieście Warszawa naszej firmy?

Na życzenie Klienta istnieje możliwość sporządzenia szczegółowego kosztorysu ofertowego i/lub podwykonawczego, w oparciu o kosztorys lub kalkulację zakładową. Obszar naszych działań to cała Warszawa. Drzwi antywłamaniowe, jednoskrzydłowe, a może przeszklone – nie wiesz, na które z nich się zdecydować? Chcesz poznać ich szczegółowe parametry techniczne i jakościowe? Skontaktuj się z nami już dziś! Telefon: telefon: (+48 22) 818 82 72 lub (+48) 722 022 222. Podaj hasło DRZWI, a ustalimy dogodny dla Ciebie termin bezpłatnej konsultacji. Możesz również napisać maila na adres: info@mag-met.pl w tytule wpisując DRZWI.

Drzwi przeszklone

  • [22]
    [22]
  •  
 
 
 
 
 

Rozwiń menu

Projekt:   [based on Quick.Cms]