Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
  • PL
  • (+48) 722 022 222
  • E-mail: info@mag-met.plinfo@mag-met.pl

Wieloletnia tradycja... Doświadczeni fachowcy!

35
lat na rynku

 
 
 
 
 
Nowość!

Zawiasy do Bram i Furtek|Zobacz &raquo;

 
Nowość!

Balustrady Aluminiowe|Zobacz &raquo;

 
Galeria

Galeria Realizacji|Zobacz &raquo;

 
Certyfikaty

Certyfikaty MAG-MET|Zobacz &raquo;

 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [04-07-2022]: 4
Wizyt ogółem: 886240
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

Kraty na korytarz

 

Kraty na korytarz – Warszawa

Jeśli chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo i uchronić się przed wejściem do Twojego budynku osób niepowołanych lub złodziei, a mieszkasz w dużym mieście, jakim jest Warszawa, to kraty na korytarz naszej firmy to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Decydując się na to rozwiązanie, możesz bez obaw wyjechać z domu, nawet na dłuższy czas, bez obaw o włamanie na teren Twojego mieszkania. Rozwiązanie to stosuje się zarówno w blokach mieszkalnych i domach prywatnych, jak i w galeriach handlowych, sklepach, hotelach czy biurach.

W ofercie naszej firmy znajdziesz zarówno kraty na korytarz zamykane tradycyjnie, jak i w sposób automatyczny. Wykonujemy je na indywidualny wymiar tak, by były w 100% dopasowane do Twoich potrzeb i wkomponowywały się w architekturę Twojego obiektu (stylu, w jakim jest utrzymany czy kolorystyki elewacji). Czyni to z nich rozwiązanie zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Wykonywane przez nas kraty są montowane trwale i w pełni profesjonalnie. Cechuje je także dostosowanie do przepisów przeciwpożarowych.

Mieszkasz na stałe w mieście, jakim jest Warszawa? Kraty na korytarz naszej firmy to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich!

Produkowane przez nas kraty są malowane w sposób tradycyjny – farbami mokrymi lub przy pomocy lakierów proszkowych. Gwarantuje im to zarówno wysoką estetykę, jak i trwałość na wiele lat oraz odporność na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych, na przykład korozję. Na nasze wyroby udzielamy gwarancji od 12 do 48 miesięcy (czas jej trwania jest uzależniony od rodzaju produktu oraz jego przeznaczenia).

 
 
 
 

Rozwiń menu

Projekt:   [based on Quick.Cms]